1000-650 Jersey Fabrilogy uni turquoise: coupon 1m*
Uitverkocht
Levertijd: 1 - 2 dag(en)Beschrijving
Coupon: totaal 1m, waarvan 50cm volledige stofbreedte en 50cm halve stofbreedte (1 stuk)
GOTS gecertificeerd biologisch katoen jersey met 5% elastan. Ideaal voor heerlijk comfortabele kleding, woonaccessoires en in combinatie met oa. dessin tricot (zie interessante combinaties onderin). 150cm breed.
Extra productinformatie
- Stofbreedte
- 150cm
- Gewicht
- 220g/m2; 330g/m(1,5m breed x 1m)
- Stretch Percentage
- 30-40% stretch met 100% recovery, horizontale en verticale stretch
- Samenstelling
- 95% biologisch katoen, 5% elastan
- Stofsoort
- Jersey: elastisch biokatoen met 5% elastan. Voelt lekker zwaar aan voor een fijne fit met elasticiteit.
- Kleur
- turquoise
- Toepassing
- Dit is de ideale stof voor comfortabele mode, zoals t-shirts, jurken, kinderkleding, vrijetijdskleding en sportkleding. Met een beetje creativiteit ook prima te gebruiken voor woonaccessoires!
- Krimp
- Mogelijk kunnen stoffen in de was tot wel 10% krimpen, houd hiermee rekening bij het bestellen zodat je niet tekort komt na de voorwas. Wij adviseren om voor het verwerken van de stof deze altijd voor te wassen om de maatvoering van de creatie goed te houden. Hierbij heb je geen wasmiddel nodig, maar houd er wel rekening mee dat kleuren kunnen uitlopen.
- Wasvoorschrift
- Was op 30 graden met een mild en natuurlijk (kleur)wasmiddel en op een delicaat programma. Niet geschikt voor de droger. Strijk (binnenstebuiten) op een lage temperatuur.
- Artikelnummer leverancier
- 1000-650
- Certificering
- GOTS; Oeko-Tex Standard 100